Naše týdenní menu

ÚTERÝ
16:00 TRÉNINK DĚTÍ EDS TÝMU
17:00 TRÉNINK EDS TÝMU

PÁTEK
15:00 KURZ SERVISU LYŽÍ

SOBOTA
13:30 KURZ KLASIKY 

NEDĚLE
9:00 DĚTSKÁ ŠKOLIČKA
10:00 DĚTSKÁ ŠKOLIČKA
13:30 KURZ BRUSLENÍ 
15:00 TRÉNINK EDS MLÁDEŽE 

Škola běžeckého lyžování

Jezdíte rádi na lyže, ale neměli jste v mládí to štěstí, aby vás to někdo (trenér či učitel) naučil? Jistě, i tak si to svoje kolečko objedete, ale není to zbytečné se tolik dřít, když stačí pár rad od zasvěcených a řádně vyškolených instruktorů (certifikát MŠMT)? Správná technika je základem všeho, jejímu neustálému zdokonalování se věnují i ti nejlepší běžci na lyžích (až 1/3 tréninkového času strávil B. Daehlie vylepšováním techniky).

Nábízíme vám výuku klasické i bruslařské techniky, moderní soupaže a to od samotného začátku, přes odstraňování chyb až po precizní vybroušení techniky k dokonalosti. Celá výuka je zaměřena na balanční cvičení, správný a přesný odraz, udržení rovnováhy těla, souhru paží a nohou, správné držení těla, přenos váhy z lyže na lyži, délku skluzu a další dovednosti.

Můžete si dopřát komfort intenzivní výuky v podobě individuálu, nebo se přihlásit v menší skupince. Počet frekventantů na jednoho instruktora je omezen na 6 osob. Pořádáme i jednodenní kurzy v Bedřichově a vícedenní kurzy na Mísečkách nebo v Norsku. Nemůžeme zapomínat ani na naše nejmladší - pro ty máme každý víkend připravenu dětskou školičku, kde se učíme hlavně hrou. 

Pro větší skupiny, školy a další připravíme rádi kurz přímo na míru a to i v místě vašeho ubytování. Pokud si tedy budete chtít zdokonalit techniku či se na lyžích alespoň naučit jezdit, neváhejte a rezervujte si termín přes formulář.