VÍCEDENNÍ KEMPY NA KOLEČKOVÝCH LYŽÍCH

Chcete spojit výuku lyžování spolu s krásným zážitkem? Pak právě pro vás jsou naše intenzivní vícedenní kempy.

 

1) Itálie - Merano - zaměřeno na dlouhé kopce + roviny

Termín: 21-25.8.

Cena: 8.500 Kč / 7.500 Kč pro SMT

Ubytování: apartmány v Meranu

Strava: vlastní

Doprava: vlastní / naše auto

Program: střídání dlouhých výjezdů na místní sedla doplněné dlouhými rovinami na místní krásné cyklostezce spolu s běháním

 

 

2) Německo - Lužická jezera - vhodné i pro děti (program)

Termín: 6-8.9.

Cena: 1.500 Kč / 500 Kč pro SMT

Ubytování: vlastní stany/bungalov/karavan

Strava: vlastní

Doprava: vlastní, doporučujeme autem

Program: dopoledne delší trénink na kolečkových lyžích, odpoledne technika a obratnost, večer videorozbory, pro děti zajistíme hlídání i speciální trénink

 

 

3) Španělsko - Mallorca - ráj na zemi

Termín: 18-27.10.

Cena: 19.900 Kč

Ubytování: hotel

Strava: PP

Doprava: letecky + auto

Program: jeden den kolce po rovině, druhý den výjezd na kopec + běhání + koupání v moři

 

 

 

 

 

 

 

 

4) Kurz na koleč. lyžích - Praha (Trója) - 12.9.2019 od 17:00

Termín: 12. 9. 2019

Cena: od 400 Kč

Program: klasika, soupaž

Rezervace kurzů na kolečkových lyžích: formulář

Kurzy na kolečkových lyžích

Jezdíte rádi na lyžích a přes léto netrpělivě čekáte než napadne sníh? Máme pro vás nově nabídku kůrzů na kolečkových lyžích, která vám letní čekání pomůže zkrátit a zpříjemnit. Nabízíme vám výuku nejen klasické a bruslařské techniky, ale i techniky soupaže, která se poslední dobou stává velice využívanou a žádanou zejména při dálkových bězích. Celá výuka je zaměřena na balanční cvičení, správný a přesný odraz, udržení rovnováhy těla, správné držení těla a přenosu těžiště z jedné lyže na druhou. Během kurzu se zaměříme na techniku od samého začátku, přes odstranění chyb, po vybroušení techniky a také memotechnické pomůcky, jak si správnou techniku zafixovat a používat bez dohledu instruktora. Nabídka kurzů je pestrá, své si najde úplný začátečník i ostřílený závodník.

Jezdíte rádi na lyžích a přes léto netrpělivě čekáte než napadne sníh?

Máme pro vás nově nabídku kurzů na kolečkových lyžích, která vám letní čekání pomůže zkrátit a zpříjemnit. Nabízíme vám výuku nejen klasické a bruslařské techniky, ale i techniky soupaže, která se poslední dobou stává velice využívanou a žádanou zejména při dálkových bězích. Celá výuka je zaměřena na balanční cvičení, správný a přesný odraz, udržení rovnováhy těla, správné držení těla a přenosu težiště z jedné lyže na  druhou. Během kurzu se zaměříme na techniku od samého začátku, přes odstranění chyb, po vybroušení techniky a také memotechnické pomůcky, jak si správnou techniku zafixovat a používat bez dohledu instruktora. Nabídka kurzů je pestrá, své si najde úplný začátečník i ostřílený závodník. Pokud nemáte potřebné vybavení, tak vám ho rádi zapůjčíme.

 

Budete-li si chtít zdokonalit techniku, nebo se jen začít učit na kolečkových lyžích, neváhejte nás kontaktovat přes formulář nebo e-mail skiservismara@gmail.com

Kurzy se konají na Bedřichově na parkovišti u Nisy nebo na Vládní, dále na in-line dráze v ulici F. L. Čelakovského v Jablonci nebo na kolečkové dráze v areálu Břízky, dále pak ještě v Liberci ve Vesci.

Rádi pro vás připravíme kurz i mimo Bedřichov, Jablonec nad Nisou nebo Liberec. Pro bližší informace se neváhejte obratit na email skiservismara@gmail.com

1. Individuální kurz - 1 osoba + video 

Jedná se výuku a zdokonalení vámi vybraného stylu (klasika/soupaž/bruslení) pod dohledem akreditovaného lyžařského instruktora a to v poměru jeden instruktor a jeden frekventant, což vám zaručuje individuální a dokonalý přístup. Součástí tohoto kurzu je i rozbor techniky pomocí videa. Praktická část kurzu trvá jednu hodinu, natáčení a rozbor videa půl hodiny.

Cena kurzu je 1.000 Kč/os/1,5h. Termín tohoto kurzu je potřeba domluvit na telefonu: 777 101 981

 

2. Individuální kurz - jedna osoba

Jedná se o výuku a zdokonalení vámi vybraného stylu (klasika, soupaž nebo bruslení) pod dohledem akreditovaného lyžařského instruktora a to v poměru jeden instruktor a jeden frekventant, což vám zaručuje individuelní a dokonalý přístup k tréninku. Praktická část kurzu trvá jednu hodinu.

Cena kurzu je 800Kč/1os/h. Termín tohoto kurzu je potřeba domluvit na telefonu: 777 101 981

 

3. Základní kurz - 1-6 osob ve standardní termín

Jedná se o výuku a zdokonalení vámi vybraného stylu (klasika / soupaž / bruslení) pod dohledem akreditovaného lyžařského instruktora, který probíhá v rozmezí 1-6 osob po dobu jedné hodiny. 

Cena kurzu je 400 Kč/os/h.  Termín tohoto kurzu je dle programu v Bedřichově u Nisy, na Vládní, Jablonci nad Nisou, in-line dráha U Jelena, ulice F. L. Čelakovského, areál Břízky nebo Liberec Vesec a to v úterý 10:00 klasika, 15:00 bruslení, ve čtvrtek 10:00 bruslení, 15:00 klasika.  Tento standartní kurz je nutné zarezervovat přes náš formulář nebo email.
.

4. Základní kurz - 2-6 osob mimo standardní termín 

Jedná se o výuku a zdokonalení vámi vybraného stylu (klasika/soupaž/bruslení) pod dohledem akreditovaného lyžařského instruktora, který probíhá v rozmezí 2-6 osob po dobu jedné hodiny. 

Cena kurzu je 600 Kč/os/h. Termín tohoto kurzu je potřeba domluvit osobně na telefonu: 777 101 981

 

5. Jednodenní kurz na kolečkových lyžích

Termíny: dle dohody vám uděláme takový kurz téměř kdykoli a kdekoli

Program:

9:45 - sraz  v Bedřichově u Dolfinu, kontrola vybavení, půjčení vybavení - nutno objednat předem

10:00 - začátek výuky - zaměřeno na nácvik techniky, natáčení videa

12:00 - 14:15 pauza na oběd, rozbor videa

14:30 - začátek odpolední výuky – zaměřeno na nácvik techniky a obratnost

16:00 - konec kurzu

Cena: 1.000,- Kč za osobu od 3 osob

Co všechno cena kempu zahrnuje: odborná výuka dle programu a videorozbor, možnost výběru místa konání (Bedřichov, Jablonec, Liberec)

V případě, že nemáte svoji vlastní lyžařskou výstroj, je možné využít půjčení kolečkových lyží z naší půjčovny (vázání NNN) nutno předem telefonicky objednat!

Po celou dobu kurzu budete v rukou vyškolených instruktorů a bývalých profesionálních sportovců. Aby naše péče byla co nejkvalitnější a přinesla Vám očekávané výsledky, jeden instruktor se bude věnovat maximálně 6ti osobám.

Neváhejte, zbývají poslední volná místa.

Přihlášky posílejte na skiservismara@gmail.com nebo přes formulář: rezervace kurzu na kolečkových lyžích