přihláška na kurz na kolečkových lyžích

Rezervace je platná pouze pokud je udělaná do 12:00 předchozího dne.

Kurzy na kolečkových lyžích

Jezdíte rádi na lyžích a přes léto netrpělivě čekáte než napadne sníh? Máme pro vás nově nabídku kůrzů na kolečkových lyžích, která vám letní čekání pomůže zkrátit a zpříjemnit. Nabízíme vám výuku nejen klasické a bruslařské techniky, ale i techniky soupaže, která se poslední dobou stává velice využívanou a žádanou zejména při dálkových bězích. Celá výuka je zaměřena na balanční cvičení, správný a přesný odraz, udržení rovnováhy těla, správné držení těla a přenosu těžiště z jedné lyže na druhou. Během kurzu se zaměříme na techniku od samého začátku, přes odstranění chyb, po vybroušení techniky a také memotechnické pomůcky, jak si správnou techniku zafixovat a používat bez dohledu instruktora. Nabídka kurzů je pestrá, své si najde úplný začátečník i ostřílený závodník.

Jezdíte rádi na lyžích a přes léto netrpělivě čekáte než napadne sníh? 

 

Máme pro vás nově nabídku kurzů na kolečkových lyžích, která vám letní čekání pomůže zkratít a zpříjemnit. Nabízíme vám výuku nejen klasické a bruslařské techniky, ale i techniky soupaže, která se poslední dobou stává velice využívanou a žádanou zejména při dálkových bězích. Celá výuka je zaměřena na balanční cvičení, správný a přesný odraz, udržení rovnováhy těla, správné držení těla a přenosu težiště z jedné lyže na  druhou.

Během kurzu se zaměříme na techniku od samého začátku, přes odstranění chyb, po vybroušení techniky a také memotechnické pomůcky, jak si správnou techniku zafixovat a používat bez dohledu instruktora. Nabídka kurzů je pestrá, své si najde úplný začátečník i ostřílený závodník.

 

 

 

Budete-li si chtít zdokonalit techniku, nebo se jen začít učit na kolečkových lyžích, neváhejte nás kontaktovat na telefoním čísle: 775 671 781

Kurzy se konají na in-line dráze v ulici F. L. Čelakovského, nebo na přání na kolečkové dráze v areálu Břízky.

Rádi pro vás připravíme kurz i mimo Jablonec nad Nisou. Pro bližší informace se neváhejte obratit na telefoní číslo: 775 671 781

 

KURZY PRO VÁS RÁDI PŘIPRAVÍME I VE VYSOČINA ARÉNĚ V NOVÉM MĚSTĚ NA MORAVĚ!!! 

Pro bližší informace se neváhejte obratit na telefoní číslo: 775 671 781

 

 

1. Individuelní kurz - 1 osoba + video 

Jedná se výuku a zdokonalení vámi vybraného stylu (klasika/soupaž/bruslení) pod dohledem akreditovaného lyžařského instruktora a to v poměru jeden instruktor a jeden frekventant, což vám zaručuje individuelní a dokonalý přístup. Součástí tohoto kurzu je i rozbor techniky pomocí videa. Praktická část kurzu trvá jednu hodinu, natáčení a rozbor videa půl hodiny.

Cena kurzu je 1.000 Kč/1:30/os. Termín tohoto kurzu je potřeba domluvit na telefonu: 775 671 781

 

 
 

2. Individuelní kurz - jedna osoba

Jedná se výuku a zdokonalení vámi vybraného stylu (klasika, soupaž nebo bruslení) pod dohledem akreditovaného lyžařského instruktora a to v poměru jeden instruktor a jeden frekventant, což vám zaručuje individuelní a dokonalý přístup k tréninku. Praktická část kurzu trvá jednu hodinu.

Cena kurzu je 800Kč/1:00/os. Termín tohoto kurzu je potřeba domluvit na telefonu: 775 671 781

 

 

 

3. Základní kurz - 1-6 osob ve standartní termín

Jedná se výuku a zdokonalení vámi vybraného stylu (klasika / soupaž / bruslení) pod dohledem akreditovaného lyžařského instruktora, který probíhá v rozmezí 1-6 osob po dobu jedné hodiny. 

Cena kurzu je 400 Kč/1:00/os.  Termín tohoto kurzu je dle programu v Jablonci nad Nisou, in-line dráha U Jelena, ulice F. L. Čelakovského, tedy v úterý 10:00 klasika14:00 bruslení, ve čtvrtek 11:00 bruslení15:00 klasika a o víkendu v sobotu 11:00 klasika a v neděli 11:00 bruslení. Místo v některém z těchto kurzů je nutné zarezervovat přes telefon: 775 671 781
.

 

 

4. Základní kurz - 2-6 osob mimo standartní termín 

Jedná se výuku a zdokonalení vámi vybraného stylu (klasika/soupaž/bruslení) pod dohledem akreditovaného lyžařského instruktora, který probíhá v rozmezí 2-6 osob po dobu jedné hodiny. 

Cena kurzu je 600 Kč/1:00/os. Termín tohoto kurzu je potřeba domluvit osobně na telefonu: 775 671 781

 

 

 

5. jednodenní kurz na kolečkových lyžích

 

Termíny: 2018 - 16.6. + 21.7. + 22.9. + dle dohody kdykoli

 

 

Program:

 

9:45 - sraz  in-line dráha U Jelena, ulice F. L. Čelakovského, Jablonec nad Nisou, kontrola vybavení, půjčení vybavení - nutno objednat předem

10:00 - začátek výuky - zaměřeno na nácvik techniky, natáčení videa

12:15 - 14:15 pauza na oběd, rozbor videa

14:30 - začátek odpolední výuky – zaměřeno na nácvik techniky a obratnost

16:00 - konec kurzu

 

Cena: 1.000,- Kč od 3 osob

Co všechno cena kempu zahrnuje: odborná výuka dle programu a videorozbor, možnost výběru místa konání (in-line dráha pro začátečníky, areál "kolečko" pro pokročilé)

 

V případě, že nemáte svoji vlastní lyžařskou výstroj, je možné využít půjčení kolečkových lyží z naší půjčovny (vázání NNN) nutno předem telefonicky objednat!

Po celou dobu kurzu budete v rukou vyškolených instruktorů a bývalých profesionálních sportovců. Aby naše péče byla co nejkvalitnější a přinesla Vám očekávané výsledky, jeden instruktor se bude věnovat maximálně 6ti osobám.

Neváhejte, zbývají poslední volná místa.

Přihlášky posílejte na skiservismara@centrum.cz