SWIX - kolečkové lyže z Norska s doplňky

KOLEČKOVÉ LYŽE SWIX - TECHNOLOGIE PROSKI
Více jak 25 let zkušeností s vývojem a výrobou kolečkových lyží dovedlo SWIX až k těmto lyží s technologií PROSKI. SWIX úzce spolupracuje při vývoji lyží s aktivními lyžaři a několik předních světových běžkařů tyto lyže již používá.
 

Kolečkové lyže Swix Roadline C2 jsou skvělé všestranné lyže vhodné pro široké spektrum lyžařů – od rekreačních až po elitní. Dodávána s NIS deskou. Šasi uzpůsobené taktéž pro SNS. Lyže má reflexní prvky pro dobrou viditelnost a větší bezpečnost na silnici.

 

 

 

 

 

 

Kolečkové lyže Swix Vario Roadline C2 jsou lyže s nastavitelným valivým odporem určeny na klasickou techniku.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolečkové lyže Swix Skate S5E jsou výborné lyže na bruslení, které jsou dodávány s NIS deskou. Šasi je uzpůsobené taktéž pro vázání SNS.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolečkové lyže S5 PRO SKATE jsou úplně nové kolečkové lyže s prodlouženou délkou oprotu modelu S5E. Nová konstrukce lyží je nižší, což zlepšuje pocit z jízdy a zvyšuje stabilitu lyží. Kolečka jsou lehčí se středním valivým odporem a vynikající ovladatelností. Blatníky jsou opatřeny reflexními prvky pro lepší viditelnost. Kolečkové lyže S5 PRO jsou skvělé ak pro profesionály, tak pro rekreační lyžaře. 

 

 

 

Kolečkové lyže S7 Rookie jsou kolečkové lyže vhodné  zejména pro juniory vážící méně než 70 kg. S7 Rookie jsou lehké lyže s malým valivým odporem. Dodávají se s NIS deskou, šasy uspůsobené taktéž pro SNS. 

 

 

 

 

 

 

Hůl SWIX RC302-00 s patentovaným systémem talířku Swix Triac® (TBS), díky němuž lze kdekoliv vyměnit talířky během několika vteřin! Tato ultra odolná hůl je vybavena osvědčeným talířkem 97, ve vyměnitelném provedené specificky navrženém pro Swix Carbon! K dopozici s rukojetí PCU s korkem plněným termoplastem a novým poutkem Pro Fit 2.

Průměr: rukojeť 16 mm, talířek 10 mm
Délka: 135 - 180 cm, odstupňováno po 2,5 cm

 
 

Hůl navržená s využitím patentovaného systému vyměnitelného talířku Swix Triac®, s nímž lze vyměnit bodec hole ke kolečkovým lyžím během několika vteřin! Dodává se s rukojetí PCU s korkem plněnou termoplastickou úchopovou částí, poutkem Pro Fit 2 a super odolným hrotem Carbon s reflexním upínacím kroužkem. Reflexní páska podél spodní části hole zajišťuje lepší viditelnost při lyžování ve tmě. 

Průměr: rukojeť 16 mm, bodec 10 mm
Délka: 135 cm - 175 cm, odstupňováno po 5 cm

 

Funkční prádlo Swix RaceX Light bylo vyvinuto na základě naší kolekce, která zvítězila v testech spodního prádla, a je určena k použití při vysoce náročných aktivitách za teplejších podmínek, Prádlo je lehké a výborně odvádí vlhkost. Ideální kombinaci perfektně padnoucího střihu a funkčních materiálů rovněž otestoval náš tým špičkových sportovců Maximální prodyšnost • Superelastické, do 4 směrů • Ultra lehký materiál • Bezešvé díly v podpaží • Úprava proti zápachu • Technologie předcházející žmolkování• Design ”X fit”; materiál: 100% polyester.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Swix Vistech je inovativní koncept vyvinutý pro situace, kdy je vyžadována vysoká viditelnost. Veškeré produkty řady Vistech odpovídají normám dle evropských standardů EN1150, zaručují optimální viditelnost jak za denního světla, tak ve tmě. Tato závodní rukavice je skutečně revolučním produktem! Po 2 letech intenzivního vývoje ve spolupráci se špičkovými norskými lyžaři a biatlonisty, Svendsen, Solemdal, Northug, Glrsen, jsme vyvinuli optimální závodní rukavici. Technologie Vistech tento model pozvedá na zcela novou, vyšší úroveň! 

 
 
 
 
 
 
 

Ultra lehký závodní batoh,v provedení zaručujícím vysokou viditelnost. Vysoce reflexní panely vpředu a na obou stranách. Hlavní úložný prostor je vybaven vyztuženým „rukávem“ pro lepší izolaci a ochranu, Pojme vak na nápoj nebo tablet. Vyztužené a prodyšné ramenní popruhy s nastavitelnými stahovacími pásky, Nastavitelná výška, Popruhy jsou opatřeny kapsami na media (telefon, ipod) a snack (tyčinku). Rychle odepínací nastavitelný popruh přes prsa. Neoprenový popruh v pase pro lepší oporu a nošení, se dvěma strečovými kapsami, Síťovinou potažený zádoví díl pro lepší oporu a prodyšnost, Skryté popruhy pro nastavení hloubky batohu, Skrytá pláštěnka.

 

Velké reflexní panely na boční a přední straně. Zcela izolovaná nádoba na 1 litr nápoje odolná proti mrazu a chladu. Samostatná kapsa na zip na vrchní straně jako extra úložný prostor. Vyztužená vnitřní kapsa na media, Jmenovka na vnější straně pro snadnou identifikaci, svítilna LED s ochranným rukávkem.

 

 

 

 

 

Praktický vak na kolečkové lyže SWIX, díky kterému budete mocu svoje kolečkové lyže podhlně skladovat a převážet.

 

 

Kolečkové lyže S5 PRO SKATE jsou úplně nové kolečkové lyže s prodlouženou délkou oprotu modelu S5E. Nová konstrukce lyží je nižší, což zlepšuje pocit z jízdy a zvyšuje stabilitu lyží. Kolečka jsou lehčí se středním valivým odporem a vynikající ovladatelností. Blatníky jsou opatřeny reflexními prvky pro lepší viditelnost. Kolečkové lyže S5 PRO jsou skvělé ak pro profesionály, tak pro rekreační lyžaře. 

Objednávka lyží a doplňků Swix