Naše další nabídka    

 

Mára-BoBo - články ze světa sportu, závodů na běžkách, sportovních kempů, z lezení po horách a cestování psané Márou

 

Sportovní kempy a závody - kurzy lyžování na lyžích, kolečkových lyžích, soustředění i tréninkové kempy po celém světě, výpravy do hor, závody na běžkách, startovní čísla, servis na závodech, akce na přání

 

Silvini Madshus team (SMT) z Bedřichova - všesportovní team tvořící jednu velkou lyžařskou rodinu od začátečníků až po profíky se společným zájmem o sport a trávení volného času pobytem v přírodě (běžky, kolo, běh, lezení, in-line, kolečkové lyže, skialpy, chůze s holemi, horolezectví). Společně trénujeme, jezdíme na soustředění, vyhráváme na závodech i občas zajdem na jedno nebo na koncert. Chceš se k nám přidat? Budeme jen rádi, ale pozor, nesmíš brát doping, musíš mít smysl pro humor a věčně dobrou náladu :-)

 

Chata Jabkenice - hledáte levné ubytování pro skupiny v Bedřichově? Nabízíme celoroční ubytování v Chatě Jabkenice přímo na stadionu, v zimě vyrážíte rovnou do stopy, v létě na kolo bez použití silnice nebo rovnou na tenisové kurty. Vhodné i pro oslavy, svatby a podobné akce.

 

Trenérství - odborné vedení tréninku, psaní tréninkových plánů, příprava na závody, zkoušky i jiné sportovní výkony

 

Tenisové kurty v Bedřichově - málokdo z vás asi tuší, že tam, kde se v zimě startuje Jizerská 50, tak jsou krásné 4 tenisové kurty zasazené do klidného prostředí, kde není v létě takové vedro a neruší vás hluk velkoměsta. Dokonce se tu konají i tenisové turnaje. Ideální pro tenisové školy a kluby.

 

BoBoloppet - již legendární závod na 90 km na běžkách, který vás druhou sobotu v únoru provede skrze celé Jizerky, je součástí seriálu BoBotriple, kde se ještě jede na kolečkových lyžích na Ještěd a na podzim se běží 30 kros také v srdci Jizerek.

 

Silvini Skiroll (c)up Ještěd - výjezd na kolečkových lyžích nebo na In-linech na Ještěd z Janova dolu - peklo, keré má 12 km a jezdí se pravidelně poslední neděli v září

 

Silvini Skiroll Classics - seriál závodů na kolečkových lyžích, který spojují 4 významné vrcholy - Praděd - Šerlich - Špindlerovka - Ještěd

 

Oslava pro děti - chcete uspořádat pro vaše děti jedinečnou oslavu narozenin? Nabízíme velkou řadu oslav, kdy si sami sestavíte program. A k tomu ještě hlídání dětí.