PRO SKUPINY RÁDI PŘIPRAVÍME KONKRÉTNÍ NABÍDKU SE SPECIELNÍM PROGRAMEM.UMÍME KURZY LYŽOVÁNÍ, HROMADNOU PŮJČOVNU, SPOLEČNÉ VÝLETY, HRY, ZÁVODY, BIATLONOVÉ ZÁVODY,  PŘEDNÁŠKY O MAZÁNÍ LYŽÍ I O VÝŽIVĚ, TRENÉRSTVÍ A TO JAK U NÁS V BEDŘICHOVĚ, TAK I ZA VÁMI KAMKOLI DOJEDEME.

VYTVOŘIT POPTÁVKU

Poptávku na skupinové akce nám pošlete na náš email skiservismara@gmail.com, uveďte název společnosti (např. Komerční banka), pracovní zaměření (finanční služby), počet osob (20 osob), přibližný termín (druhá půlka ledna) a zaměření akce (technika lyžování, závod v biatlonu, večer přednáška o mazání), místo (Jizerka), zda chcete zajistit i ubytování (2-lůžkové pokoje s polopenzí a wellnes) nebo nějaké specielní služby (prosíme o milou mladou instruktorku). My se vám ozveme a doladíme detaily.

Chcete si vyzkoušet, jaké je to stát na střelnici a trefit poslední ránu z 20? Nebo se to dokonce naučit tak, že budete předjíždět Gábinu Koukalovou? To vše a mnohem více vám zajistí naše spřátelená firma BIACAMPY vedená bývalým reprezentačním koučem a Márou Lejskem.